strona główna     |     kontakt     |     zastrzeżenia prawne     facebook.com/marcin.wysmulek
SmodCMS

Coaching

Coaching jest metodą wspierania rozwoju. W odróżnieniu od np. terapii koncentruje się nie na tym co było (domyślnie - "nie tak"), ale na tym co będzie. Coaching wspiera Twoją drogę z dziś do jutra. Motywuje, pomaga odkryć siłę, która jest w Tobie.

Jest procesem koncentrującym sie na osiąganiu celów i dzieje się w określonym kontekście Twojego życia.

Coaching skutkuje zmianą, a każda zmiana w jakiś sposób jest bolesna. Jednakże jest zmianą pożądaną i jeśli jesteś gotów/gotowa, możesz osiągnąć wszystko.

 

Jestem coachem

Zajmuję się głównie life coachingiem, ponieważ uważam, że jest nadrzędny - kariera jest elementem życia. W pracy korzystam między innymi z prac Arnolda Mindella (mikrosymptomy), fizyki kwantowej, NLP i ponad dwudziestu lat doświadczeń instruktora harcerskiego.

Jestem niezależnym konsultantem. Od 1996 roku działam w biznesie, głównie w IT. Od ponad dwudziestu lat zajmuję się doradztwem, kształceniem i wspieraniem rozwoju indywidualnego. Szkoliłem drużynowych i funkcyjnych w ZHP moją własna autorską metodą, szkoliłem przedstawicieli i handlowców firm z branży IT.

Jestem pedagogiem, specjalistą od negocjacji, mediacji i facylitacji, programistą aplikacji web i webmasterem.

Jestem założycielem i właścicielem firmy Twórcy.pl, twórcą programów OpenSource (SmodFUM), ojcem dwóch córek, harcmistrzem i Harcerzem Rzeczpospolitej.

 

Moje kompetencje

 

It's possible to have coaching sessions in english. Мы можем также работать на русском языке.