strona główna     |     kontakt     |     zastrzeżenia prawne     facebook.com/marcin.wysmulek
SmodCMS

O mnie

Jestem coachem, terapeutą (hipnoterapia, bioterapia), webdesignerem, webmasterem, trenerem, instruktorem harcerskim, praktykiem NLP i ojcem. Jestem też doktorantem na Uniwersytecie Warszawskim. Szczególnie interesuje mnie duchowość i samodoskonalenie człowieka, a także międzyludzka komunikacja.

Jako coach zajmuję się głównie life coachingiem, ponieważ uważam, że jest nadrzędny - kariera jest elementem życia. W pracy korzystam między innymi z prac Arnolda Mindella (mikrosymptomy), fizyki kwantowej, NLP i ponad dwudziestu lat doświadczeń instruktora harcerskiego.

Jestem redaktorem naczelnym magazynu RozwójOsobisty i autorem platformy grywalizacyjnej, na której pismo to sie ukazuje on-line pod adresem www.bazawiedzy.pl.

Jestem także webdesignerem, zajmuję się projektowaniem systemów (głównie aplikacji webowych) i interfejsów, audytem stron WWW i istniejących interfejsów, wyszukiwaniem i naprawianiem "nienaprawialnych" błędów w stronach WWW (zwłaszcza kod stron i CSS) oraz grafiką komputerową. Doradzam także w dziedzinie IT.

Jestem założycielem i właścicielem działającej w latach 1997-2015 roku firmy Twórcy.pl. Wcześniej pracowałem w dziale PR dużej firmy, w innej prowadziłem szkolenia z IT dla handlowców, byłem dziennikarzem radiowym, prowadziłem kampanię wyborczą Unii Wolności w Internecie w 1997 - moja praca była wysoko oceniana przez niezależnych ekspertów.

I jestem też założycielem platformy LuxHosting.pl i jednym z prekursorów tzw. taniego hostingu w Polsce.

Wymyśliłem, zaprojektowałem i wykonałem także wszystkie programy SmodFUM czyli SmodCMS, SmodBIP, SmodSKLEP, SmodFM, SmodPHD, wszystkie są bezpłatne i Open Source. Zaprojektowałem i wykonałem nowoczesny i zaawansowany program MegaBIP.

Projektowałem znaki firmowe, logotypy, systemy identyfikacji wizualnej, reklamy prasowe i "outdoor", różnego rodzaju druki, interfejsy do programów komputerowych stacjonarnych i on-line'owych. Projektowałem różnego rodzaju aplikacje, głównie bazodanowe, byłem współtwórcą kilku firm. Napisałem kilka drobnych publikacji z dziedziny IT oraz Human Resource Management i duchowości.

Odbyłem kilka szkoleń w Polsce, w Niemczech i w Austrii z szeroko rozumianego IT, a także wystąpień medialnych. W połowie 2007 roku cudem przeżyłem ciężką chorobę (lekarze dawali mi 1% szans). Nieustannie się doskonalę.

Mam dwie córki.