Marcin

To co w człowieku siedzi


Jestem dyplomowanym coachem, więc wiem, że pokrzykiwanie na kogoś „jesteś zwycięzcą” ma się do coachingu tak jak walenie młotem do zegarmistrzostwa. Coaching to tyleż wspaniałe co niezrozumiane narzędzie niemiłosiernie wykrzywiane przez różnego rodzaju celebrytów. Szkoda.

Jestem pedagogiem, specjalistą od komunikacji (negocjacji, mediacji, facylitacji) generalnie od rozumienia ludzi.

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się doradztwem, kształceniem i wspieraniem rozwoju indywidualnego. Szkoliłem drużynowych i funkcyjnych w ZHP moją własną autorską metodą, szkoliłem przedstawicieli i handlowców firm z branży IT.

Uczyłem się od różnych specjalistów w Polsce (Maciej Orłoś), w Niemczech (CDU), Austrii (NRG). Uczyłem się też u ezoteryków, gnostyków, magów, czarownic, jasnowidzów, kabalistów, mistrzów duchowych i szamanów rożnych tradycji trzech różnych kontynentów. Jestem certyfikowanym bioterapeutą i hipnoterapeutą.

Pracuję z energią od wielu lat. Mam własną szamańską ścieżkę. Praktykuję Tai Chi i Qi Gong różnych stylów. Cztery miesiące spędziłem w górach Tian Meng w Chinach w szkole Wu Shu, staram się praktykować buddyzm Chan.


W roku 1996 skończyłem ITS na Wydziale Pedagogicznym UW ze specjalizacją na ISNS Negocjator, Mediator, Facylitator – rozwiązywanie problemów społecznych. Pracę magisterską pisałem o wpływie mediów na skalę wartości. Skończyłem też studia podyplomowe "life coaching" w Collegium Civitas i doktoranckie na UW. Pracy doktorskiej nie napisałem...

Wiosną 1992 ochotniczo poszedłem odbyć zasadniczą służbę wojskową w 6 Brygadzie Desantowo Szturmowej Wojska Polskiego.

W połowie 2007 roku cudem przeżyłem ciężką chorobę (lekarze dawali mi 1% szans na życie, skorzystałem), jestem inwalidą, praktykuję Tai Chi i Qi Gong by żyć, medycyna akademicka nie daje mi szans.

Spędziłem półtora roku w Azji. Znam się na komunikacji, piszę, staram się wrócić do zawodu, medycyna akademicka nie daje mi szans, więc sam szukam metod w mądrości starożytnych i nowoczesnych odkryciach nauki...O reinkarnacji/transmigracji dusz
O technologii modlitwy

tel. 570 400 233
© 2017 Marcin Wysmułek

PL 28 1940 1076 4980 9089 0000 0000