Pozostałe

HBO Max – usługa premium od HBO.

HBO Max to usługa streamingowa VOD, która została wprowadzona jako następca popularnego HBO Go. Jest to usługa premium, która pozwala na oglądanie wielu treści wideo na życzenie po uiszczeniu opłaty.

HBO Max – ile urządzeń?

Z usługi premium HBO można korzystać jednocześnie na czterech urządzeniach. Wszystko dzięki możliwości stworzenia czterech, niezależnych od siebie profili na koncie HBO Max. Daje to również możliwość podzielenia rachunku na kilka osób, dzięki czemu opłata miesięczna wyraźnie zmaleje. To olbrzymia zaleta, szczególnie w dzisiejszych czasach, ponieważ dla wielu liczy się każda złotówka.

HBO Premium – jaka zawartość?

W serwisie można znaleźć obszerną bazę filmów, seriali oraz produkcji skierowanych do najmłodszych widzów. Są to tytuły wyprodukowane przez HBO, Max Orginals, Warner Bros, DC Comic oraz Cartoon Network. Daje to dużą różnorodność i pozwoli cieszyć się z rozrywki całym rodzinom. Na fakt, że usługa ta zasługuje na określenie jej mianem “premium” zasługuje ze względu na to, że zawiera również pozycja, których na próżno szukać w jakimkolwiek innym miejscu.

Jak oszczędzić na opłacie za HBO Max

Dzięki możliwości podzielenia się kontem ze znajomymi znacznie obniżysz swój rachunek za korzystanie z konta premium HBO Max. A co jeśli nie masz z kim współdzielić konta? Zajrzyj na https://taniepremium.pl/produkt/hbo-max-30-profil/, gdzie będziesz mógł wykupić dostęp do jednego profilu na koncie współdzielonym HBO Max. Otrzymasz dostęp do HBO Premium w postać loginu, hasła i przydzielonego profilu. To idealne rozwiązanie dla studentów i nie tylko.

HBO Max zasługuje na dużą ilość pochwał za prostotę obsługi, zawartość filmową, a także niewygórowaną cenę. Warto też wspomnieć o wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Z pewnością warto skorzystać z konta premium HBO.

Similar Posts