Technologia

Jaki pierwszy iPhone wybrać?

Z roku na rok użytkowników telefonów marki Apple przybywa, a symboliczny znak jabłka króluje na polskim rynku. Dzisiaj co raz to więcej osób decyduje się na przejście z systemu Android na IOS.
Jaki iPhone wybrać na samym początku naszej przygody z marką Apple?

Najlepszym pierwszym iPhone będzie iPhone 8. Mimo roku 2020 nadal warto go kupić, patrząc na świetną jakość adekwatną do ceny. Apple oferuje wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala. {Ma/Posiada} 2GB pamięci RAM.
Estetyczny wygląd telefonu będzie kolejnym atutem. iPhone 8 ma 12-megapikselowy aparat ze światłem f/1,8.

iPhone 8 Plus jest większy, {ma/posiada} ekran o przekątnej 5,5 cala i wyższej rozdzielczości. {Dodatkowo/Jednocześnie} oferuje {też/również} więcej pamięci RAM, lepszą kamerę główną i pojemniejszą baterię. Obydwa modele {posiadają/mają} obudowy ze szkła i aluminium. Model ten ma także {imponującą/zadowalającą} długość pracy baterii. Bateria w tym telefonie wystarczy na około 8h użytkowania telefonu. iPhone 8 to także bardzo elegancki telefon. Do wyboru jest wersja złota, czarna, srebrna oraz specjalna czerwona.
Smartphone iPhone 8 to {świetne/najlepsze} rozwiązanie dla osób szukających dobrego i taniego telefonu, a jakość marki Apple gwarantuje pełne zadowolenie z produktu.

Similar Posts

Jeden komentarz w “Jaki pierwszy iPhone wybrać?
  1. Ogólnie można dorwać używanego iPhone’a 8 w dobrej cenie na olx. Trzeba się tylko upewnić, że jest on sprawny, iPhony mają zwyczaj się psuć.

Comments are closed.