Komputery Pozostałe

Monitor do grania – poznaj Odyssey Neo G8

Idealny monitor do grania sprawi, że rozgrywka będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej dynamiczna. Zaawansowani gracze doskonale potrafią wskazać różnicę między przeciętnym ekranem a tym, który został stworzony właśnie do gier! Poznaj monitor Samsung Odyssey Neo G8 32 cale, czyli monitor z Quantum Matrix Technology oraz z szybkością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 1ms GtG!

Czym powinien wyróżniać się monitor do grania?

Monitor do grania to absolutna podstawa, jeżeli zależy nam na dynamicznej rozgrywce wysokiej jakości. Urządzenie tego rodzaju pozwoli nam cieszyć się doskonałym obrazem bez zbędnych zacięć czy lagów. Dodatkowo monitor do grania będzie oferował wyjątkową głębię obrazu, która zrobi wrażenie na praktycznie każdym użytkowniku.

Nie da się jednak ukryć, że jeżeli zdecydujemy się na monitor do grania, to doskonale sprawdzi się on także przy innych rodzajach rozrywki (na przykład podczas oglądania filmów) czy też w trakcie pracy. Możemy liczyć na doskonałą jakość i fantastyczne wrażenia!

Monitor do grania, czyli monitor Samsung Odyssey Neo G8

Czy znasz już Samsung G85NB? To jedna z propozycji marki, która od lat słynie z wypuszczania na rynek monitorów odpowiednich zarówno do prowadzenia ekscytujących rozgrywek, jak i do pracy. W tym przypadku mamy do czynienia ze znakomitymi parametrami, które zaskoczą niejednego gracza. O czym mowa?

To między innymi matryca Quantum Mini-LED. Mamy tutaj kontrolowaną jasność i doskonały kontrast. Warto dodać, że lokalne strefy przyciemniania zwiększono do aż 1196, a nawet połączono z najwyższymi, 12-bitowymi poziomami pogłębionej czerni. Właśnie to sprawia, że obraz prezentuje się tak doskonale.

Jednak to nie wszystko, co może zaoferować Samsung G85NB. Szczytowa jasność 2000 nitów oraz współczynnik kontrastu 1.000.000:1 to znacznie lepsza ekspresja kolorów i większa głębia. Dla graczy kluczowa jest także wysoka szybkość odświeżania 240 Hz.

Czym jeszcze może zaskoczyć Cię Odyssey Neo G8?

Pamiętaj, że Odyssey Neo G8 to nie tylko idealny monitor dla graczy. Warto wskazać również inne jego zalety. Będzie to między innymi technologia AMD FreeSync Premium Pro, która jest w stanie dostosować tempo synchronizacji obrazu do aktualnych potrzeb karty graficznej. Nie można zapominać także o zastosowanej tutaj krzywiźnie ekranu, która pasuje do ludzkiego widzenia obwodowego. Dzięki temuten 32-calowy, panoramiczny monitor  wzmacnia immersję podczas grania i pozwala poczuć się w sercu przygody.

Dzięki technologii Auto Source Switch+ Twój monitor automatycznie wykrywa podłączone do niego urządzenia i moment, w którym są uruchamiane. W ten sposób możesz dołączyć do gry szybciej i to bez konieczności wyboru odpowiedniego źródła sygnału.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Tu przejście od Core Lighing do matowej matrycy? Warto dodać coś pomiędzy

Similar Posts