Technologia

Składany Samsung – kiedy warto sięgnąć po taki telefon?

Smartfony to jedne z tych urządzeń, które przedstawiają, jak duży postęp technologiczny na przestrzeni lat dokonał się na rynku elektroniki. Kiedyś te urządzenia służyły tylko do telefonowania i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych. Jednocześnie były pozbawione ekranu dotykowego, aparatu czy dużego wyświetlacza. Z czasem prym zaczęły wieść bardzo duże smartfony, których rozmiary w zasadzie nie różniły się od tabletu. Obecnie producenci coraz większą uwagę przywiązują do tego, by urządzenia stały się możliwie jak najbardziej praktyczne, jednocześnie nie tracąc na swoich parametrów. Jednym z przykładów jest kompaktowy smartfon Galaxy Z Flip3 5G.

Duży czy kompaktowy smartfon – jaki wybrać? 

Każdy z nas posiada zupełnie inne potrzeby i oczekiwania wobec swojego smartfona. Dla jednych osób liczą się świetne parametry, które umożliwią wykonywanie zdjęć i nagrywanie wideo w jak najlepszej jakości. Dla innych istotna jest funkcjonalność urządzenia, która umożliwi wygodne przeprowadzanie rozmów, wideokonferencji czy zarządzanie swoją firmą. Jeszcze inne osoby doceniają duży wyświetlacz, który pozwala im na rozrywkę i relaks podczas oglądania filmów czy ulubionych seriali. 

Telefony z dużym wyświetlaczem, choć ułatwiają wykonywanie wielu czynności, czasami mogą okazać się problematyczne w użytkowaniu. Duży rozmiar sprawia, że mogą nie zmieścić się w kieszeni, a czasami nawet w niewielkiej torebce. Korzystanie z telefonu z dużym wyświetlaczem może okazać się także niekomfortowe w przypadku osób o niewielkich dłoniach, gdyż czasami trudno jest go utrzymać. Między innymi w przypadku takiej sytuacji warto zastanowić się nad wyborem mniejszego telefonu, ale o równie zadowalających parametrach. Przykładem może okazać się składany Samsung Galaxy Z Flip3 5G. 

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – jak działa? 

Jak działa składany Samsung Galaxy Z Flip3 5G? Złożony wygląda dość niepozornie. Ma kształt niewielkiego kwadratu, dzięki czemu bez przeszkód zmieści się w niewielkiej, wieczorowej torebce czy kieszeni spodni. Jego budowa sprawia, że w wygodny sposób możemy przeprowadzić wideorozmowę ze znajomymi czy też wykonać selfie. Nie jest to jednak telefon z niewielkim wyświetlaczem. Po rozłożeniu przekątna jego ekranu wynosi aż 6,7 cala, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej funkcjonalny. 

Kompaktowy smartfon Galaxy Z Flip3 5G – dla kogo? 

Dla kogo będzie odpowiedni składany Samsung? Tak naprawdę nie ma tutaj jednej poprawnej odpowiedzi. Bardzo dużo zależy od naszych osobistych preferencji oraz oczekiwań. Z pewnością okaże się ciekawym wyborem w przypadku tych osób, które interesują nowinki technologiczne. To ciekawa opcja dla osób aktywnych fizycznie (dzięki małemu rozmiarowi po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca w czasie treningu). Smartfon ma również aż pięć aparatów – trzy tylne posiadające po 12 MP oraz dwa pozostałe z 10 MP i 4 MP, co sprawia że może się on sprawdzić także dla użytkowników, którym zależy na wysokiej jakości zdjęć.  

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

Similar Posts