strona główna     |     kontakt     |     zastrzeżenia prawne     facebook.com/marcin.wysmulek
SmodCMS

Consulting

Jestem niezależnym konsultantem. Od ponad dwudziestu lat zajmuję się doradztwem (głównie w biznesie, głównie w IT), kształceniem i wspieraniem rozwoju indywidualnego. Szkoliłem drużynowych i funkcyjnych w ZHP moją własna autorską metodą, szkoliłem przedstawicieli i handlowców firm z branży IT.

Jestem pedagogiem, specjalistą od negocjacji, mediacji i facylitacji, programistą aplikacji web i webmasterem.

Od 1995 zajmuję się Internetem. Prowadziłem firmę hostingową (jedną z pierwszych w tak zwanym systemie "taniego hostingu", do dziś wiele firm z tego segmentu rynku wykorzystuje wprowadzone przeze mnie rozwiązania, a większość żywcem przepisuje mój regulamin sprzed lat). Zaprojektowałem i wykonałem ponad 500 stron WWW, wykorzystujących różne techniki, technologie itd. w wielu różnych językach w tym po rosyjsku i arabsku. Część z nich także prowadziłem, czy lokalizowałem, niektóre nawet tłumaczyłem. Wymyśliłem, zaprojektowałem i wykonałem kilka systemów społecznościowych web 2.0, web 3.0 i kilka programów komputerowych na PC.

Jestem założycielem i właścicielem działającej niemal 20 lat firmy Twórcy.pl. Jestem także założycielem platformy LuxHosting.pl.